HOME

Sayısal Step Sürücü CWD860

 

 

 

 

 

 

CWD860,  32 bit DSP işlemcisi temelinde yeni nesil 2 faz step motor kontrol sürücüsüdür.  Tınlamaya karşı düzenlenmiş, düşük sesli, mikro adımlı düşük sıcaklık yayma özelliği geliştirilmiş olup düşük gürültülü, küçük vibrasyonlu, düşük ısı yayan yüksek hızlı motorlarda kullanılabilir. Sürücü , online uyarlamalı PID teknoloji kullanılır;  manuel ayarlama olmaksızın farklı motorlarda en iyi uyumluluğu göstermek için otomatik olarak en uygun parametreleri üretir.

Kaynak voltajı  20 Volt  AC ile 60 Volt AC arasında veya 24 Volt DC ile 90 Volt DC arasında olan 2 faz 7,2 ampere kadar akım çeken hibrit motorlarda kullanılabilir. Mikro adımlama,tam adımlama 51200 adım/dönüşe ve çıkış akımı 2,4 ile 7,2 amper arası ayarlanabilir, bunu boştaki akım ayarı, kendi kendine test, aşırı voltaj, düşük voltaj ve aşırı akım koruma özellikleriyle birlikte gerçekleştirir.

Özellikleri:

* Yüksek  verim

* Mikro adımlama

* Otomatik  boşta akım düşürme

* Giriş/Çıkış sinyallerinin optik izolasyon

* 200 Kpps’e kadar frekans tepkisi

* Düşük ısıl artış,yumuşak hareket

* Online PID teknolojiye uyumluluk

 

Elektriksel özellikleri

Akım ayarları

Bekleme akım ayarları

SW4 anahtarı bekleme akım ayarında kullanılır. OFF durumu, akımın yarısının akması anlamına gelir. ON durumu ise seçilmiş olan akımın aktığı anlamına gelir. Genellikle SW4 anahtarı OFF durumundadır, motorun ve sürücünün ısınmasını engeller.

Mikro adımlama ayarları

 

 

Konnektör ve uçlarının karşılığı

 

Güç ve motor bağlantıları

 

 

Kontrol sinyallerinin sürücüye bağlanması

Müşterek katotlu bağlantı

 

 

 

Kontrol sinyallerinin sürücüye bağlanması

Müşterek anotlu bağlantı

 

 

 Tipik bağlantı

Problem ve çözümleri